AKTYWNA GMINA PODKARPACIA

         

   Szanowni Państwo,

Miło nam w imieniu Małopolskiego Instytutu Gospodarczego w Rzeszowie, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego oraz Gazety Codziennej Nowiny, zaprosić Państwa do kolejnej edycji rankingu "Aktywna Gmina Podkarpacia". Celem tej inicjatywy jest prezentacja aktywności samorządów, organizacji i mieszkańców podkarpackich gmin oraz promowanie pomysłów i działań wzmacniających potencjał gospodarczy i społeczny Podkarpacia. Ranking zostanie zaprezentowany 11 października 2018 r. w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Na uroczystość otrzymacie Państwo specjalne zaproszenie.

W bieżącym roku, Roku Niepodległej, zaprezentujemy Liderów 10 Dekad Niepodległej w pięciu kategoriach: Turystyczna Gmina Podkarpacia, Inwestor Dekady, Skuteczny Beneficjent Środków Unijnych, Kreator Kapitału Społecznego oraz Lider Globalizacji.

Opracowanie "Liderów 10 Dekad" jest niemożliwe bez Państwa współpracy. W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą do Gmin zainteresowanych udziałem w jednej lub kilku kategoriach tego wyjątkowego rankingu o wypełnienie ankiet, w których zaprezentujecie Państwo sukcesy Państwa Gminy w ostatniej dekadzie 2008-2018. Ankiety dołączyliśmy do listu.

Ankiety konkursowe są do pobrania także na stronie www.wsz.rzeszow.pl w zakładce rektor/aktywna gmina. Prosimy o wypełnienie ankiety lub ankiet (w przypadku udziału gminy w kilku kategoriach) i ich przesłanie elektronicznie na adres: kkasz@mig.org.pl lub listem pod adres: Małopolski Instytut Gospodarczy 35-045 Rzeszów, ul. Hetmańska 15. W przypadku pytań proszę o tel.: 601864771.

W składzie kapituły, która dokona wyboru zwycięzców w pięciu kategoriach znajdują się przedstawiciele środowisk samorządowych, naukowych i gospodarczych Podkarpacia.

Prosimy o przesłanie ankiet do 30 września 2018 r.

Z wyrazami szacunku


Prezes Zarządu
Małopolskiego Instytutu Gospodarczego
Dr Krzysztof Kaszuba
Redaktor Naczelny
Gazety Codziennej Nowiny

Stanisław Sowa

      


"ZŁOTA SETKA GMIN"- edycja 2018
Ankieta - Skuteczny beneficjent srodków unijnych dekady
Ankieta - Lider globalizacji dekady
Ankieta - Inwestor dekady
Ankieta - Turystyczna gmina dekady
Ankieta - Kreator kapitału społecznego dekady
Ostatnia aktualizacja:    21 września 2018
do góry