Lista 100
Złota Setka A.D 2018 - ankieta dla firm

                   


    Szanowni Państwo

Małopolski Instytut Gospodarczy, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oraz Gazeta Codzienna NOWINY mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji rankingu największych przedsiębiorstw Podkarpacia: ZŁOTA SETKA. Opracowane w poprzednich latach Listy 100 były ważnym źródłem informacji o kondycji i rozwoju podmiotów gospodarczych Podkarpacia.

Po raz kolejny przedstawimy Firmy - Kreatorów Rozwoju Podkarpacia. Elementami składowymi tej kategorii będą trzy podstawowe mierniki oceny aktywności rynkowej przedsiębiorstwa: przychody ze sprzedaży, zatrudnienie i wartość eksportu.

Obok listy podstawowej, zostaną opracowane "Złote Dziesiątki" - zestawienia dziesięciu najlepszych firm wg rentowności, zysku netto, dynamiki sprzedaży, wartości eksportu, udziału eksportu

w sprzedaży, zatrudnienia oraz kapitalizacji giełdowej dla spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W roku 100-lecia Odzyskania Niepodległości zaprezentujemy 10 liderów - 10 dekad (1918 - 2018) podkarpackiej przedsiębiorczości oraz liderów w powiatach naszego województwa.

Prosimy o przesłanie na adres: Polskie Towarzystwo Ekonomiczne w Rzeszowie (35-045 Rzeszów, ul. Hetmańska 15) a najlepiej na adres kkasz@mig.org.pl załączonego do pisma formularza zgłoszeniowego (do pobrania na stronie: www.wsz.rzeszow.pl, zakładka Lista 100 lub wypełnienia na www.nowiny24.pl/setkafirm ) lub sprawozdań F-01/I-01 w terminie do 31.08.2018 r. Stałych uczestników rankingu prosimy o dostarczenie danych za rok 2017. Firmy, które po raz pierwszy wezmą udział

w ZŁOTEJ SETCE prosimy dodatkowo o dane za rok 2016.

Wyniki rankingu zostaną ogłoszone 26.09.2018 r. w Centrum Wystawienniczo Kongresowym

w Jasionce, w trakcie konferencji, na którą otrzymacie Państwo zaproszenie w terminie późniejszym. ZŁOTĄ SETKĘ opublikuje Gazeta Codzienna NOWINY, a przedsięwzięciu jak zwykle towarzyszyć będzie Telewizja Rzeszów i Polskie Radio Rzeszów.

W tym roku nasze przedsięwzięcie zostanie wsparte przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Rzeszowie, które zastąpiło pomysłodawcę i wieloletniego organizatora rankingu Wyższą Szkołę Zarządzania w Rzeszowie. Jesienią 2018 r. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne będzie organizatorem konferencji "100 lat podkarpackiej przedsiębiorczości" o szczegółach której poinformujemy Państwa m.in. w trakcie uroczystej gali. Udział w rankingu jest oczywiście bezpłatny.

W przypadku pytań merytorycznych prosimy o kontakt nr tel. 601 864 771.


Ostatnia aktualizacja:    19 czerwca 2018
do góry